Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
20.11.2023

Ochutnaj to najzdravšie z Európy

Ako lepšie utvrdiť to dobré v nás ako spoločnými aktivitami? Aj sme sa veruže potrápili prípravami.  16.11.2023 sme si v triedach pripomenuli 17. november (úvodná prezentácia a video priblížili význam a posolstvo 17. novembra - Dňa študentstva) a Medzinárodný deň tolerancie (16. november) vskutku netradične a interaktívne sme sa sa zapojili do Medzinárodného dňa jazykov. Žiaci si v spolupráci s vyučujúcimi premenili triedy na štáty, kde študenta ovanulo nielen čaro krajiny, prežil zvyky a obyčaje, ale aj ochutnal ich typické jedlá. Jedlá boli síce na prvý pohľad nezdravé, ale pripravené s rôznymi alternatívami počnúc náhradou cukru (14. november - Medzinárodný deň cukru) či rastlinnými alternatívami. Cieľom bolo recepty inovovať, aj to ťažké jedlo vieme pripraviť zdravšie, vieme sa odmeniť aj sladkým, ale prioritne všetko s mierou.
Chvíle sme strávili spoločne, naučili sme sa niečo nové, prebudili tímového ducha a uvedomili si, že rešpekt a úcta nie sú cudzie slová. Vždy máme viacero možností, len nezabúdajme prebudiť to dobro v nás. 

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:
narodny projekt koncim skolu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím