Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.

Rozhodnutie riaditeľa školy o uskutočnení prijímacieho konania v ďalšom termíne na nenaplnený počet miest žiakov prvého ročníka

Rozhodnutie riaditeľa školy o uskutočnení prijímacieho konania v ďalšom termíne na nenaplnený počet miest žiakov prvého ročníka.

Riaditeľ SOŠ lesníckej v Tvrdošíne podľa § 66 ods. 7 Zákona NR SR č. 245/2008 Z.z. o  výchove a vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a po prerokovaní v pedagogickej rade školy dňa 20.05.2021

R O Z H O D O L

o uskutočnení prijímacieho  konania na nenaplnený počet miest žiakov do tried prvého ročníka pre školský rok 2021/2022.

Prijímacie skúšky na nenaplnený počet miest sa uskutočnia

 v utorok 22.06.2021.

V Tvrdošíne 31.05.2021      Ing. Viliam Gerčák                                                                                   riaditeľ školy

viac info

Úspechy žiakov

Úspechy našich žiakov s súťažiach

školský rok 2015-16

Úroveň

Súťaž

Meno žiaka  (družstvo chlapci/dievčatá)

Umiestnenie

 

Celoslovenské  kolo

Drevorubač Banská  Štiavnica

družstvo

A. Staš, P. Suľa, J. Murín

2. miesto

 

 

Súťaž žiakov SOŠ z predpisov BOZP

Družstvo

Šimon Kukuc  Matúš Juritka  Patrik Paľovčík

5. miesto

9. miesto

26. miesto

24. miesto

 

Medzinárodné

kolo

 

Drevorubač junior 2015“ v Křivokláte, CZ

 

Š. Chudiak

M. Sekereš

3. miesto

 

 

Súťaž  Opravár junior 2016 v Tvrdošíne

 

družstvo

Š. Polťák

M. Polťák

M. Veselovský

1 miesto

 

 

Súťaž Drevorubač Junior v Hejniciach  CZ 2016

 

družstvo

Š. Chudiak

M. Sekereš

2. miesto

 

 

Súťaž Drevorubač Junior Tvrdošín 2016

 

družstvo

M. Sekereš

T. Jakubjak

2. miesto

 

Súťaž  Mladý poľnohospodár

Tomáš Kormančík

 Dávid Čučka

11. miesto

13. miesto

                     

 

 

Školský rok 2016- 2017

 

Celoslovenské kolo

Drevorubač Banská  Štiavnica

družstvo

Jozef Škvarek

Peter Jurášek

Roman Puvák

1. miesto

1. miesto

2. miesto

4. miesto

 

Celoštátna súťaž žiakov SOŠ z predpisov BOZP

Družstvo

Šimon Kukuc

Andrej Škumát

Patrik Paľovčík

2. miesto

2. miesto

Medzinárodné kolo

Drevorubač junior 2017“ v Křivokláte, CZ

 

družstvo

Jozef Škvarek

Jozef Mišutka

 

8. miesto

5. miesto

9. miesto

Hejnický drevorubač 2016

 

družstvo

Jozef Mišutka

Pavol Brenkus

2miesto

1. miesto

 

 

Školský rok 2017- 2018

 

Úroveň

Súťaž

Meno žiaka  (družstvo chlapci/dievčatá)

Umiestnenie

Krajské kolo

     

Celoslovenské  kolo

Drevorubač  Husqvarna junior Banská  Štiavnica

Družstvo  Jozef Škvarek  Peter Jurášek  Roman Puvák

1. miesto

1. miesto

3. miesto

7. miesto

44.ročník celoštátnej súťaže žiakov SOŠ  z predpisov BOZP

Družstvo

Tomáš Dopirák

4. miesto

3. miesto

23. majstrovstvá SR v práci s motorovou pílou  Oravský pohár 2018

Družstvo

Šimon Kukuc

Jozef Mišutka

1. miesto

1. miesto žiaci

14. miesto jednotlivci

2. miesto žiaci

18. miesto jednotlivci

Medzinárodné  kolo

Drevorubač junior 2017“ v Křivokláte, CZ

Družstvo  Šimon Kukuc  Jozef Mišutka

1. miesto

  1. miesto
  2. miesto

Hejnický drevorubač 2017 Hejnice ČR

Družstvo  Jozef Mišutka  Pavol Brenkus

1. miesto

1. miesto

5. miesto

Opravár Junior 2018 Vysoké nad Jizerou ČR

Družstvo  Maroš Strežo  Martin Boškaj  Jakub Šprlák

2. miesto

2. miesto

  1. miesto
  2. miesto

 

Školský rok 2018- 2019

 

Úroveň

Súťaž

Meno žiaka  (družstvo chlapci/dievčatá)

Umiestnenie

Krajské kolo

Súťaž usporiadaná ŽSK pri príležitosti 100.  výročia Martinskej deklarácie

Matej Fendek, Samuel Kázik

Bez

Šachový turnaj o cenu riaditeľa Úradu Žilinského  samosprávneho kraja

Anton Pjontek, Tomáš  Vodička.

Bez

Celoslovenské  kolo

Súťaž zručnosti žiakov poľnohospodárskych  odborov, Pruské

Dominik Varga, Sebastián  Vojtas

Bez

Mladý zvárač, Tlmače

Miroslav Habovský a Dávid

Bez

 

Hajduk

 

Husquarna drevorubač Junior 2019

Banská Štiavnica

Tomáš Blažeňák, Jaroslav  Jakubják, Roman Škvarek

družstvo 2. miesto  Tomáš Blažeňák 2. miesto

Celoslovenská súťaž BOZP

Tatranská Lomnica

Pavol Jančich, Anton  Durčák, Mário Poláčik

družstvo 8.miesto

Bezpečné dni v práci, Prešov

 

Michal Medvecký,  Pavol JančichAndrej Kubica

 

družstvo 6. miesto

Medzinárodné  kolo

Zlatý pohár Linde, zváračská súťaž

Dávid Hajduk, Tomáš

Dávid Hajduk 6.miesto

 

Randiak

 

DŘEVORUBEC JUNIOR 2019 – KŘIVOKLÁT/CZ/

Erik Motýľ, Šimon Kukuc

družstvo 2. miesto  Šimon Kukuc 2. miesto

               

Školský rok 2019/2020

úroveň

súťaž

meno žiaka (družstvo  chlapci/dievčatá)

umiestnenie

Celoslovenská

Strelecká súťaž

Tomáš Blažeňák Jaroslav  Jakubják Pavol Rončák

2.

Strelecká súťaž Bijacovce

Tomáš Blažeňák

2.

Celoštátna

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci

Mário Čupec, Tomáš

Dopirák , Matej Knapík

4.

Medzinárodná

Hejnicky drěvorubec

Motýľ Erik, Blažeňák  Tomáš

1.

Oblastné kolo

Silná ruka

Michal Gluštík

2.

Silná ruka

Juraj Smutňák

5.

Okresná

cezpoľný beh Zuberec

Tomáš Fidrík

5.

Strelecká súťaž

Tomáš Blažeňák

3.

Školský rok 2020- 2021

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím