Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
10.06.2024

Slávnostné vyradenie absolventov, prví absolventi štúdia v duálnom systéme vzdelávania

Dňa 30.05.2024 sme sa rozlúčili s maturantmi. Prvýkrát sme vyprevadili do života žiakov v duálnom systéme vzdelávania, odbor 2413 K mechanik strojov a zariadení. Referencie našich žiakov sú pozitívne, hodnotenie zamestnávateľa, firmy MTS Krivá, sr.o., tiež.

Vzdelávanie, to je celý komplex nielen odborných zručností a kompetencií, spoločne sme preskákali výchovno-vzdelávacím procesom. Niekedy sme si poskočili, nebolo to len o úspechoch, žiaľ i o pádoch.

Milí absolventi, tak ako som sa vám prihovorila na slávnostnom vyradení, prajem Vám v mene celého pedagogického zboru, aby ste nasledovali svoje sny a túžby. V ceste za nimi kráčajte pevne, neochvejne, i keď zakopnete, či spadnete, dôležité je, aby ste sa postavili a kráčali ďalej. Čo ako pomaly, ale napredujte. Buďte dobrí ľudia, manželia, otcovia! My budeme z diaľky Váš nesmelý let pozorovať a nádejať sa, že si nespálite krídla. Všetko dobré!

Mgr. Júlia Šišková, ZRŠ

 

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:
narodny projekt koncim skolu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím