Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
30.06.2022

Slávnostné ukončenie školského roka

Posledný júnový deň priniesol už tradičný záver školského roka. Tento rok bol náročnejší. Pandémia zasiahla veľmi výrazne do procesu školskej výučby, ktorá sa na dlhé týždne preniesla do virtuálneho sveta. Našťastie, situácia sa upokojila a mohli sme opäť zasadnúť do školských lavíc.

Nastal čas zhodnotiť celoročné snaženie žiakov, každý z nich sa mohol obzrieť za rokom svojej práce, zhodnotiť svoje úsilie a možno aj uvedomiť si, v čom musí na sebe ešte zapracovať v ďalšom roku.

Žiaci sa slávnostne s pedagogickými a nepedagogickými zamestnancami zhromaždili na školskom dvore, kde ich privítal riaditeľ školy spolu so zástupcami vedenia školy. Poďakovanie vyjadril všetkým žiakom za ich úspechy a aktivity počas školského roka. Nasledovalo oceňovanie žiakov za výborné výchovno-vzdelávacie výsledky, úspešnú reprezentáciu školy v rôznych olympiádach a v súťažiach.

Po slávnostnej rozlúčke sa žiaci rozišli do tried, kde ich čakala celoročná výplata – vysvedčenie.

Všetkým žiakom, pedagógom a zamestnancom školy prajeme príjemný oddych, veľa slnečných dní počas prázdnin a dovolenky v nádeji pevného zdravia i viere, že sa uvidíme opäť v septembri.

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím