Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
29.02.2024

Okresné kolo v Basketbale

 

Dňa 28.02.2024 sa uskutočnilo okresné kolo v basketbale, ktoré sa odohralo na GMH v Trstenej . Turnaja sa zúčastnili všetky stredné školy nášho okresu. Hralo sa systémom každý s každým, a teda naši žiaci sa stretli so súperom v štyroch zápasoch. V čase 2x8 min sa dalo pozorovať pekné kohézne myslenie, zaujímavé herné kombinácie, alebo aj herné činnosti jednotlivcov. Našim žiakom sa podarilo dva zápasy vyhrať a dva prehrať. Všetci žiaci ukázali športového ducha, spoluprácu na ihrisku a dravosť k najlepšiemu výsledku. Oslabenou časťou priebehu turnaja bolo vylúčenie nášho najlepšieho hráča a kapitána Kristiána Zboju a prehra so SŠ Nižná v posledných sekundách zápasu. Avšak presne takéto situácie k športu patria a žiaci sa pri nich najviac naučia. Najpodstatnejšou myšlienkou takýchto športových podujatí je však zábava, radosť z pohybu, a reprezentácia školy, za ktorú ďakujeme nasledovným žiakom:

 • Kristián Zboja, Timotej Šprlák, Tobias Leštinský, Sebastián Tekeľ, Peter Zboja, Jakub Čapelja, Vladimír Chromuľák a Marek Zito

Výsledky jednotlivých zápasov:

 1. SŠ Nižná             25:10       Gym. TS
 2. SPŠ IG                7:18           SOŠL TS
 3. SŠ Nižná             16:2         GMH Trstená
 4. SPŠ IG                20:7         Gym. TS
 5. SPŠ IG                8:8           GMH Trstená
 6. SŠ Nižná             18:15       SOŠL TS
 7. GMH Trstená      21:12       SOŠL TS
 8. SŠ Nižná             18:3        SPŠ IG
 9. GMH Trstená     10:0        Gym. TS
 10. SOŠL TS            25:7         Gym. TS

Výsledková listina:

 1. SŠ Nižná
 2. GMH Trstená
 3. SOŠL TS
 4. SPŠ IG
 5. Gym. TS

Mgr. M. Tuka

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:
narodny projekt koncim skolu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím