Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
27.10.2022

Jizerský dřevorubec 2022

Dňa 19 – 20.10. 2022 sa naši žiaci Peter Muller a Filip Štrauz zúčastnili na píličských pretekoch juniorov vo Frýdlante v Českej republike. Naši chlapci predviedli vysoké kvality, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani v kategórií profesionálov, avšak keďže rozhoduje každý milimeter, nepodarilo sa im umiestniť na popredných priečkach, ale zaujali krásne 5. miesto v celkovom hodnotení súťažných družstiev. Petrovi Mullerovi sa podarilo umiestniť v súťaži jednotlivcov, v kategórii „kombinovaný rez“ na 2. mieste.

 

Chlapcom ďakujeme za reprezentáciu našej školy, gratulujeme k umiestneniu a prajeme veľa úspechov na ďalších pretekoch.

A veľmi pekne ďakujem p. Františkovi Pekarčíkovi a Matejovi Rosinovi za prípravu našich žiakov.

 

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:
koncim skolu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím