Stredná odborná škola lesnícka - Tvrdošín
Múdrosť minulosti, poznatky prítomnosti a vzdelanie budúcnosti.
14.06.2024

1. ročník Behu na Javorový vrch

Naša škola ako jediná na Slovensku organizuje špecifickú atletickú disciplínu behu do vrchu stredných a základných škôl. Dňa 14.6.2024 sa na 1. ročníku Behu na Javorového vrchu zúčastnilo viac ako 50 súťažiacich z 12 rôznych škôl z rôznych kútov Slovenska.

J eveľmi dôležité, aby sme podporovali a viedli našich žiakov ku zdravému životnému štýlu, zapájali ich do rôznych súťaží a viedli ich  zároveň aj k poznávaniu hôr. Táto špecifická súťaž vyzývala nielen na prekonávanie samých seba, svojich limitov, ale spájala aj mladých ľudí v ceste za poznaním seba, okolia. SOŠ lesnícka ponúkla súťažiacim krásne dopoludnie plné radosti z pohybu a života. Sprevádzali sme hrou na heligónke, zaplieskali sme bičom, ponúkli sme gulášik a veríme, že sme vytvorili nové priateľstvá, pretože šport spája a motivuje! veríme, že táto súťaž zanechala pozitívne dojmy, vďaka ktorým sa stretneme aj o rok vo vyššom počte! Ďakujeme! 

Poď k nám študovať. Ponúkame kvalitné štúdium a profesionálnu prax

Ponúkame kvalitné odbory, Zváračský kurz, Autoškola 

Zriadovateľ
Podporovatelia:
narodny projekt koncim skolu

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím